">
محل تبلیغات شما

دانستنیها
براي درج تبليغات با قيمتي بسيار مناسب در وبلاگ ما فقط کافي است روي عکس بالا کليک کنيد با تبادل بنر هم موافقم

سبد میوه

اگر سبد میوه با ظرافت و زیبایی خاصی آرایه شود منظره دلنشین و چشم نوازی را برای بیننده تداعی میکند.

سبد میوه بسته به فصل های سال طبقه بندی شده که گاهی از گلهای طبیعی و ربان های رنگی و سنگ و تورهای تزئینی و تکنیک های پتینه و ... برای شکیل تر شدن آن استفاده می شود.

طراحی سبد میوه در دوره آموزشی میوه آرایی و تزئینات به هنرجویان محترم آموزش داده شده و همچنین سفارشات از طرف مشتریان محترم پذیرفته می شود.

یکی از عناصری که می تواند به سفره ها و میز میوه زیبایی بسیار زیادی ببخشد تزئین و حکاکی روی هندوانه می باشد که کلیه تکنیک های حکاکی و تزئین هندوانه به هنرجو آموزش داده خواهد شد.

در زیر تصاویر چند هندوانه تزئین شده را مشاهده می نمایید.

تزئین هندوانه

تزئین هندوانه

هندوانه آرایی

هندوانه آرایی

حکاکی روی هندوانه

حکاکی روی هندوانه

 

حکاکی روی میوه

حکاکی روی میوه

سرویس دهی به شهرستانی های عزیز فقط شامل آموزش می باشد و اجرا فقط در تهران صورت می پذیرد.

آموزش ها و اجرا شامل : سفره آرایی - سبزی آرایی - حکاکی روی هندوانه ،کدو و انواع میوه ، طراحی و دیزاین سفره عقد و میز حنا و نامزدی - طراحی سبد میوه به همراه گل آرایی- پتینه و تابلو برجسته و ترانسفر

 

درباره سفره آرایی

آموزش سفره آرایی

تزین میوه و سبزی هنر چشم نوازی است که در ایران به سفره آرایی شهرت دارد. میوه آرایی هنر خاصی است که افراد با مشاهده آن به طور ناخودآگاه احساس شادی و طراوت می کنند.

این هنر خلاقانه در بر گیرنده تکنیک ها و ریزه کاری های ویژه ای است که غذا ها و میوه ها را تا جایی اشتها آور کرده که حتی بعضی از پزشکان برای رفع مشکلات بی اشتهایی کودکان استفاده از هنر سفره آرایی را تجویز می کنند. در مجموع هدف اصلی سفره آرایی هم همین جذاب کردن و اشتها آور کردن مواد غذایی است تا با لذت بیشتری مصرف شود.

استفاده از تکنیک های میوه آرایی در مراسم ها و ایام خاص کاربرد دارد. مراسم هایی مثل عقد و عروسی، شب یلدا ، میز های شام ،عید نوروز ،تزئین غذا و هتلداری و... ازجمله کاربردهای اصلی سفره آرایی می باشد.

آموزش هنر میوه آرایی و سبزی آرایی نیاز به آمادگی قبلی به هنرهای دیگر مثل نقاشی و طراحی نداشته و فقط نیازمند ذهنی خلاق و آموزش بوده که تجربه نشان داده اکثر افراد ی که به این هنر مسلط شده اند خلاقیت های خاصی را از خود نشان داده اند.


ن : سجاد اردستانی
ت : دوشنبه دهم بهمن ۱۳۹۰
 

Powered by WebGozar